Popis

U Differend-a to začalo obyčajným hraním cez Virtual DJ spolu s LS3KE v miestnom podniku.To mu však nestačilo a tak si v roku 2009 zadovážil gramofóny a začal brať hudbu vážnejšie.V tomto období to začalo naberať grády, kedže spolu s "KOLLMIK, LS3KE, SELO" založili crew NEW AGE. 4 chalani začali robiť to čo ich baví a snažili sa vložiť kultúrnu vložku do ich mesta! Na týchto párty zahrali mena ako sú : Octane & DLR, BTK, Jade, Mindscape, Savage, QO, Pixie, Philip TBC, Sayko, IMCYBER, Lixx, Gabanna, Kukurica a další..
Po čase zistil že mu hudbu nestačí len mixovať, tak začal aj s produkciou. Okolo roku 2010 sa dal dokopy s TRILO-m a vytvorili projekt SPLITFORCE, pod ktorým vydali track OFF RANK1 na DARKTIDE Rec. Bohužial ako rýchlo tento projekt vznikol tak aj zanikol a nastala dlhá pauza s hudbou.
v Roku 2013 premiestňuje svoje pôsobisko do Mníchova a spolu stým prichádza nová motivácia. Nové meno, nové mesto, nový ľudia a samozrejme nová a lepšia hudba! ( aj keď víkendy väčšinou trávi na SK :D )

V marci 2017 začal spolupracovať s "PANDORA" s ktorou stihli už spraviť zopár trackov, taktiež v spolupráci s producentom "O.L.T"

 

Kategórie
Kontaktný formulár

Hudba
mood_bad
  • Žiadny komentár.
  • chat
    Add a review