#slovakdnb podcast, Vol. 9 je vonku!  Ako každý mesiac, tak aj tento si môžeš vypočuť fresh skladby od našich Slovenských producentov.

O našom #slovakdnb podcast, Vol. 9

Najprv si zoberieme prvú časť setu – liquid. Začinali sme Smoteho remixom na skladbu “V Skutočnosti”, táto skladba sa nachádza na albume rapera Lyrik. H – Ja. Pokračovať budem troma singlami, ktoré vyšli na našom labeli DNBD Recordings, konkrétne sú to: Lindix – Girl With A Violin, Lunatick – Forest a Agamath – Chase The Past. Nemôžem zabudnúť aj na nové Gregfruitové EPEuphoria / Sunday. V podcaste sme si pustili oba tracky. Český začínajúci liquid drum and bass producent – Amplituda, zas vydal svoje nové EP – The Same Things, z ktorého sme si pustili dva tracky – “Stranger” a “Forgiveness”. Album je inak tiež zadarmo k stiahnutiu.

Druhú deepovú časť sme začínali skladbou od Subtension – Unterspannung, pokračovali sme mojou skladbou , Asana – Whispers a Moongose – Linear Spirit. Všetky tieto skladby si môžeš stiahnuť zadarmo vo vysokej kvalite. Nechýbalo ani nové EP od M-CEEEléctrica Sycadelica. Vypočuť ste si mohli aj skladbu Depth od Stanleeho, vokály k skladbe robil MC z Anglicka, Jimmy Danger. Táto skladba sa nachádzala na free EP od NeuroDNB – Jaws.

Prejdime ale na neurofunk, po skladbe Still Here od Secondary Attack, som pre vás pustil ešte nevydaný singel od Neurotikum – Chain VIP. Chalani z Neurotikum vydajú čoskoro nového EP Titan / Chain VIP, ktoré vyjde na našom labeli. Okrem tejto skladby je tu ešte parádny remix od The Martens na skladbu In Touch od Murdocka. Celú toto časť ukončila skladba Sacramento od TaureX.

Máme tu aj menšiu jump-upovú časť, ktorú zastupuje Matzet jeho novinkou Illusions a CrownXP svojim remixom na skladbu Mentally VIP od Natural Error. Čo sa týka crossbreedu, pustili sme jeden track, zo stále fresh EP – Another Realm od Fifthy-ho. Na úplný záver som pre vás pustil ešte dve nevydané novinky od KatriTeka, ktoré čoskoro aj s ďalšími uzrú svetlo sveta na našom labeli.

Tracklist:

Tracklist tohoto dielu je nasledovný:

 1. Lyrik. H – V Skutočnosti (Smote Remix)
 2. Lindix – Girl With A Violin
 3. Lunatick – Forest
 4. Amplituda – Stranger
 5. Gregfruit – Sunday
 6. Ampltuda – Forgiveness
 7. Agamath – Chase The Past
 8. Gregfruit – Euphoria
 9. Subtension – Unterspannung
 10. Asana – Whispers
 11. Moongose – Linear Spirit
 12. M-CEE – Skrat
 13. Stanlee & Jimmy Danger – Depth
 14. M-CEE – Bužirka
 15. Secondary Attack – Still Here
 16. Neurotikum – Chain VIP
 17. Murdock ft. Veela – In Touch (The Martens Remix)
 18. TaureX – Sacramento
 19. Fifthy – Thousand Miles
 20. Matzet – Illusions
 21. Natural Error – Mentally VIP (CrownXP Remix)
 22. KatriTek – Morehead
 23. KatriTek – Ajkaci

Ak sa ti náš #slovakdnb podcast, Vol. 9 páčil, môžeš si ho zdarma stiahnuť cez tento odkaz vo vysokej kvalite.

Zanechaj komentár