Ak sleduješ naše sociálne siete, určite si si mohol všimnúť, že vydávame kopu drum & bass noviniek od našich lokálnych producentov.

V tomto článku si zrekapitulujeme posledné novinky, ktoré sme vám priniesli za posledné týždne.

Neurotikum – Lost

Prvou novinkou je skladba Lost od Neurotikum. Spoločne s ňou sme spravili aj nový vizuál pre naše YouTube videá. A čo také vám o skladbe povieme? Asi len toľko, že je to pravý poctivý neurofunk od dvojice Therax & Kariotek. Skladbu si môžeš stiahnuť zadarmo cez tento link.

RTG – Gytus

Pokračujeme liquidfunkovou skladbou od Modranského ufónca RTG. Rege vie čo robí – veď produkuje už roky a aj teraz sa mu podaril krásny letný tračík Gytus. Sťahuj zadarmo cez tento link.

Secondary Attack – Until I Die

Už dlhšie pokukujeme po produkcií tohoto záhoráka. Skladby od Secondary Attack sa nám páčia a teraz sa nám podarilo vydať jeho najnovší plnokrvný neurofunkový track Until I Die. Sťahuj zadarmo cez tento link.

Lunatick – Stroke

Caďo aka Lunatick je naša overená kvalita a musíme povedať, že jeho produkcia sa stále zlepšuje. Naposledy pre nás navaril singel Stroke a je to výborne dupajúci deep. Sťahuj zadarmo cez tento link.

Durability – Colors Of The Storm

Náš najaktuálnejší track patrí Pezinskému producentovi Durability a je to jeho zaujímavý experimentálno-neurofunkovo-liquidový track Color of the Storm. Track stiahneš zadarmo cez tento odkaz.

MatoX – Killa

Na záver spomenieme oldschoolovejší singel s jump-upovým vibeom Killa od MatoXa. Track stiahneš zadarmo cez tento odkaz.

Snáď sa vám páči, to čo robíme. Inak ak používaš Spotify, všetky naše single nájdeš v tomto našom Spotify playliste.

Zanechaj komentár