Náš prvý podcast je vonku, o čom je?

0
43

Ak sleduješ naše sociálne siete, mohol si zachytiť, že náš prvý podcast je vonku, v tomto článku sa dozvieš, o čom tento podcast je.

DNB Databáza YouTube Kanál

Náš YouTube kanál, už úspešne funguje pár týždňov. Jeho hlavná myšlienka je šíriť do sveta Slovenský drum & bass či už od známych alebo neznámych umelcov.

Za tento krátky čas si si mohol na našom kanáli vypočuť skladby od interpretov ako napríklad The Prophecy, Kariotek, Bestial, The Martens, Simple Souls alebo Durability.

Na našom kanáli neuverejňujeme iba skladby, ale aj zaujímavé mixy od Slovenských interpretov. Svoj mix tu ma napríklad aj Clive a jeho Soulful Biz alebo tu nájdeš aj mix od Arkaika, keď bol v SIGNAll_FM.

DNB Databáza Podcast #1

Len nedávno vyšlo na našom YouTube kanáli hudobné video s názvom “DNB Databáza Podcast #1”. Tento podcast, mix, je výberom všetkých skladieb, ktorý sa za posledný mesiac uverejnili na našom YouTube kanáli.

Kedže tých skladieb, ktoré sa na našom kanáli uverejnia nie je zrovna málo, pripravili sme tento podcast, aby si si mohol vypočuť všetky skladby na jeden šup a aby ti žiadna nová produkcia, ktorá vznikla tu na Slovensku a je uverejnená aj na našom kanáli, neunikla.

Prvý podcast namiešal Asana, a tak teda klikni play a nechaj sa unášať prúdom Slovenskej drum & bass hudby.

Pravidelná show

Z podcastu chceme urobiť pravidelnú záležitosť, ktorá sa bude opakovať približne raz za mesiac. Vždy sa bude jednať o mix aktuálneho Slovenského drum  & bassu.

Do ďalšieho podcastu plánujeme pridať novinky od Changing Faces, L Plus alebo Humanon, ktoré sa čoskoro objavia aj na našom YouTube kanáli.

Sleduj náš YouTube kanál a zisti viac!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here