Poď si s nami zrekapitulovať drum & bass novinky, ktoré vznikli u nás na Slovensku / Česku.

Moongose & SP:RL – Minimal Instinkt

České kombo Moongose & SP:RL napiekli krásny a temný deep Minimal Instikt. Je to free download a stiahneš ho cez tento link.

Composer & Karpa – Starscream (Fanatic Remix)

Lukáš z východnariskeho dua Dualscript sa dal na sólovu kariéru a medzi jeho prvými dvoma releasmi patrí aj tento remix na skladbu “Starscream” od dua Composer & Karpa. Skladba vyšla na vydavateľstve Bassterse a kúpiť si ju môžeš tu.

Komander Ground, Kutlo & Jimmy Danger – Bassline Habitat

Netradičná kombinácia Komander Ground, Kutlo & Jimmy Danger na spoločnom tracku Bassline Habitat. Vyšlo na vydavateľstve Dirtbox Recordings a kúpiť si ho môžeš tu.

Fragz ft. Sinister Souls – U Mad? (EarClear Bootleg)

EarClear, jeden z našich novších zastúpencov tvrdšieho drum & bass-u spravil tento naložený bootleg na skladu U Mad? od Fragz a Sinister Souls. Stiahneš zadarmo cez tento odkaz.

Arling & Cameron – W.E.E.K.E.N.D. (Simple Souls Bootleg)

Simple Souls nepoľavuje ani v týchto extrémnych horúčavách a vydáva takýto krásny letný bootleg. Sťahuj zadarmo cez tento odkaz.

Zound & Wingz – Elevate

Vilo aka Sulex a M2K spravili spoluprácu s Viedeňským Wingz-om a vyšiel z toho tento dosekaný deep. Sťahuj zadarmo cez tento link.

RTG – When You

Príjemné soulful melódie z Modry. RTG-ovi vyšlo nové EP “Some Afters” na Liquid Flavours a podporiť kúpou ho môžeš tu.

Die Antwoord – Love Drug (ExRer Bootleg)

Novú rubriku zakončujeme bootlegom od ExRera na skladbu “Love Drug” od Die Antwoord. Veď uznaj sám, je to bomba. Sťahuj zadarmo tu.

Snáď sa ti rubrika páčila a v budúcnosti určite čakaj ďalšie, pretože releasov pribúda čoraz viac viac!

Zanechaj komentár