Poď si s nami zrekapitulovať drum & bass novinky, ktoré vznikli u nás na Slovensku a Česku.

Rido – On My Own ft. Karin

Label Shogun oslavoval svoje pätnáste narodeniny. Okrem producentov ako napríklad Friction, Document One, Kanine alebo Skeptical tam má svoj track aj Rido, na ktorom pracoval spoločne so speváčkou Karin. Release si môžeš zakúpiť tu.

Humanon – Devil’s Work

Český label SIN.FULL MAZE a ich release Infinite Impact EP obsahoval aj túto skladbu od Nemecko-Slovenského projektu Humanon. EP si môžeš kúpiť tu.

Technique – Vision LP

Label Technique predstavuje svoju víziu do budúcnosti formou ich nového “Vision LP”. Na tomto albume sa nachádza aj skladba The Planet od producenta L Plus. Kúpiť si ju môžeš tu.

Dykman & Dekel – Kura

Vianočné sviatky sú čas spoločného obdarovania. Dvojica Dykman & Dekel pre nás pripravili pod vianočný stromček ich singel Los Kura, ktorý si môžeš stiahnuť zadarmo.

Holotrope – Los Bomberos

Okrem Dykman & Dekel nám pod vianočný stromček prichystal darček aj Český producent Holotrope, jeho skladbu Los Bobmeros si môžeš stiahnuť zadarmo.

Kutlo feat. Anna Vaverkova – Up & Down

Kutlo v spolupráci s Českou speváčkou Anna Vaverkova spravil tento experimentálny neurofunk track, ktorý si môžeš stiahnuť zadarmo s možnosťou streamovania napríklad na Spotify.

Matzet – Roller Coaster VIP

Ako posledný vianočný darček spomeniem skladbu Roller Coaster VIP od Matzeta. Môžeš si ju stiahnuť zadarmo.

Zanechaj komentár