Poď si s nami zrekapitulovať drum & bass novinky, ktoré vznikli v našich končinách.

ZooBass – Overload Free LP

Ešte stále relatívne nový label ZooBass vydal von zadarmo svoje ďalšie, v poradí druhé LP. Na albume figurujú mená ako Bons, Saintone, Neurotikum, Secondary Attack a ďalší. Na YouTube sme nahrali skladbu odo mňa a Fifthy-ho s názvom Infect. Počúvaj a sťahuj celé EP cez SoundCloud.

N-Vitral & Deathmachine – Time To Meet The Devil (Bestial Bootleg)

Jeden z našich najproduktívnejších producentov tvrdého drum & bass-u, Bestial, vydal zadarmo ten Bootleg na skladbu Time To Meet The Devil od N-Vitral & Deathmachine – sťahuj zadarmo na Hypeddit.

Confusion – Jellyfish VIP

Na zahraničnom labeli “Neurofunk, what else?” vyšla táto neurofunková pecka od Českého producenta Confusion. Neváhaj a sťahuj zadarmo cez Artist Union.

dOTS – Whatgod (Durability Remix)

Začiatkom mesiaca sme ti priniesli tento remix od Durability-ho. Je to plnokrvný technoid a určite sa ti bude páčiť ak inklinuješ k tomuto žánru. Sťahuj zadarmo cez Hypeddit.

Automhate – Conflict (The Martens Remix)

The Martens, chalani dávajú von jednu neurofunkovú bombu za druhou. Tentokrát je to remix na skladbu Conflict od Automhate. Sťahuj zadarmo cez SoundCloud.

Fanatic – Description

Tento mesiac uzrela svetlo sveta aj táto temnotka od chalana menom Fanatic. Skladbu si môžeš zakúpiť cez tento odkaz.

Katritek – Color of the World

Na koniec spomenieme nové EP od Katriteka, a vypichneme titulnú skladbu Color of the World. Celé EP-čko si môžeš zadarmo stiahnuť a vypočuť cez SoundCloud.

Zanechaj komentár