#slovakdnb Podcast

Náš #slovakdnb podcast je približne hodinový mix, zložený z čisto iba lokálnej Slovenskej a niekedy aj Českej produkcie.

Nevydané veci

V mixe sa snažíme odprezentovať aktuálnu Slovenskú hudbu, a často v nich môžete počuť aj zatiaľ nevydané novinky, prevažne aj z nášho vydavateľstva DNBD Recordings.

#slovakdnb Podcast

Pravidelne každý mesiac

Ako sme spomínali, mix sa vám snažíme pripraviť každý mesiac, a to vždy na začiatku nového mesiaca. Túto “tradíciu” zachovávame už od septembra 2018, a uvidíme do kedy sa nám ju podarí udržať.

Neznámi aj menej známi interpreti

Našim mixom sa zameriavame na široké spektrum drum and bassu. Môžete v nich započuť skladby od menej známych, ale aj známejších producentov. Okrem interpretov, má však aj náš mix široké spektrum aj vďaka subžánrom, ktoré v ňom hrávame. Zvyčajne sa držíme postupnosti liquid – deep – neurofunk – crossbreed – jumpup.

 

V mixe radi odprezentujeme tvoj track. Ak by si mal záujem, napíš nám správu cez kontaktný formulár, cez Facebook alebo priamo mne mail.

Vypočuj si najnovší #slovakdnb Podcast

Priamo cez našu stránku, si vieš vypočuť najnovšie #slovakdnb Podcasty. Nezabudni kliknúť na odber našich hudobných videí!