Bassin’ x DNB Databáza

0
29

Bassin’ drum & bass podcast začína spolupracovať s našim webom, o čom táto spolupráca bude? Čítaj ďalej.

Mixy od Slovenských DJ-ov

Bassin’ podcast, ktorý funguje už niekoľko rokov a vystriedalo sa v ňom už veľa Slovenských DJ-ov nám prináša kvalitné hudobné mixy. Najnovší podcast s číslovkou #33 vyšiel v septembri 2018 a svoj set tam pre teba namiešal Lunatick.

2 mixy týždenne

Naša spolupráca bude prebiehať dvoma smermi. Na náš YouTube kanál pre vás budeme nahrávať všetky predošlé (a aj najnovšie) podcasty, ktoré boli zatiaľ dostupné len na MixCloud Bassin’ kadenciou 2 podcasty týždenne. Všetkých 33 mixov od Slovenských DJ-ov si teda budeš môcť vypočuť aj na YouTube platforme. Druhý smer bude bližšia spolupráca našich projektov, čiže keď bude nový podcast dostupný k vypočutiu, budeš o tom vedieť aj na našich sociálnych a aj webových stránkach.

Rozhovor s Fox-om

Pri príležitosti tejto spolupráce sme vyspovedali aj samotného zakladateľa tejto značky – Fox-a.

Ahoj Fox, vedel by si sa nám v krátkosti predstaviť?

Ahoj volám sa Peter a milujem hudbu. Podporujem DJ-ov a producentov a sledujem slovenskú drum & bass scénu.

Čo je BASSIN’ podcast?

Bassin’ podcast podporuje mladých začínajúcich DJ-ov a producentov, ale aj skúsených. Bassin’ podcast sa snaží líšiť od ostatných podcastov svojim zvukom, kde prezentujeme hlavne Soulful, Liquid, Deep a na Slovensku menej uznávané Half Tempo.

Ako to celé vzniklo?

Vzniklo to úplne náhodne, jedného dňa som prezeral YouTube a našiel som mix zložený práve z týchto podžánrov. Zaujalo ma to, tak som sa rozhodol , že by som skúsil niečo vymyslieť, kde by som mohol práve prezentovať takúto hudbu a tak vznikol Bassin’ podcast. Neskôr som oslovil dvoch mladých chalanov, mladého dja a producenta Deeps a Slofi, ktorí mi s podcastom pomáhajú.

Aký DJ-i vystupovali v BASSIN’ podcaste?

V Bassin’ podcast vystupovalo mnoho mladých DJ-s, ale aj známejšie mená ako: Clive, Gabanna, Johney , Lion Dee, Entita, Lady Su, Tapir a ďalší…

Ak by chcel nejaký DJ nahrať podcast, čo musí preto urobiť?

Stačí nech nám pošle svoje linky na predošlé sety na [email protected] alebo fanpage Bassin’.

Aké máš ďalšie plány s touto značkou?

Momentálne sme začali spolupracovať so značkou DNB Databáza čo nás nesmierne teší a posúva vpred. Do budúcna plánujeme špeciálnu sériu mixov len zo Slovenských trackov. Zlepšiť aktivitu a prinášať túto skvelú hudbu medzi ľudí. O dalšich novinkách sa určite dozviete na našej fanpage alebo na DNB Databáza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here