4 dôvody, prečo prísť v sobotu na Zelenú vodu

0
66

Už sa to blíži. Vrchol leta pre všetkých fanúšikov deep drum and bass, SIGNAll_FM open air s hosťom z ďalekej Číny – Arkaikom! Tu máš 4 dôvody, prečo si túto párty určite nechceš nechať ujsť.

Kto je to Arkaik?

Poctivá príprava musí byť a je dobré vedieť, do čoho idete. Skôr, než vyrazíte na SIGNAll_FM NIGHT OPEN AIR w. Arkaik (CHN), mrknite na to, kto že to bude mať u nás 18.8. tú slovenskú premiéru.⬇️Nazdieľajte všetkým, ktorí sa pri vyslovení mena nášho headlinera tvária, že ho nepoznajú. Seriously? Chyba ktorú treba napraviť 🙂

Geplaatst door SIGNAII_FM op Vrijdag 10 augustus 2018

1. Príde Arkaik!

Prvý a hlavný dôvod je určite Arkaik. Takéto meno sa v našich končinách len tak nevidí, Arkaikov domov je totižto v Číne! Máš jedinečnú príležitosť si tohoto borca pozrieť naživo, bude u nás hrať dokonca prvý krát. SIGNAll_FM spravili aj krátke video, kde nám Arkaika predstavili, takže ak ho nepoznáš určite si ho pozri.

[responsive-slider id=3798]

2. Super miesto

Zrekonštruovaný areál na Zelenej vode – pláž Koliba, je ďalší super dôvod prečo prísť. V areáli nájdeš 2 bary, fast-food občerstvenie a samozrejmosťou sú aj toalety. Areál je krásny, ponúka posedenie na teraskách pod stromami a aj možnosť kúpania. Avšak pozor, kúpať sa môžeš iba do začatia akcie (20:00), potom už z bezpečnostných dôvodov v areáli pláže Koliba kúpanie nebude možné.

Priatelia! Rozdávame tričko SIGNAll_FM a k tomu 2 FREE vstupy na SIGNAll_FM NIGHT Open-Air s Arkaikom.
Tento balíček…

Uverejnil používateľ SIGNAII_FM Piatok 3. august 2018

3. Môžeš prísť zadarmo

Kto by na takúto párty nechcel prísť zadarmo? Môžeš vyskúšať svoje šťastie a zapojiť sa do sútaže, ktorú sme pripli vyššie. Mimo dvoch voľných vstupov môžeš vyhrať aj krásne SIGNAll_FM tričko – Soulful, Liquid a Deep.

SIGNAll_FM NIGHT OPEN AIR w. Arkaik (CHN)

4. Výborný support

Okrem Arkaika vystúpia na tejto párty naši obľúbenci z Drumatique crew, dvojka Gabanna a Ke3n. Samozrejme, že nemôže chýbať zakladateľ SIGNAll_FM – Lixx. A miesto na lineupe dostali aj mladá krv Enigma Movement, Goblin a RH +.

Ak náhodou nevyhráš súťaž tak nezúfaj, vstup je len 5€ do 22:00 a potom 7€. Odporúčame určite prísť skôr a môžeš dať aj nejaké to kúpanie. Najkomfortnejšie ti asi bude prísť na párty autom, parkovisko máš len kúsok od akcie. Ak takú možnosť nemáš, tak môžeš ísť vlakom alebo autobusom do Nového Mesta nad Váhom a potom si len zavoláš Taxík.

No čo, vidíme sa v sobotu? Určite nezabudni sledovať udalosť akcie na Facebooku.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here