3 drum and bass festivaly pri mori

0
18

Chcel by si si toto leto dopriať dovolenku pri mori a popritom si zatancovať na drum and bass? V tomto článku ti prezradíme 3 festivaly, ktoré sa konajú priamo pri mori a vieš vďaka tomu spojiť príjemné s užitočným.

Hospitality On The Beach

Hospitality On The Beach je festival, ktorý sa koná v Chorvátsku pri meste Tisno. Obľúbená Slovenská dovolenková destinácia – Chorvátsko, ponúka takýto parádny festival, samozrejme pod záštitou vydavateľstva Hospitality. Festival je stále relatívne nový, tento rok to bude len jeho druhý ročník, to však nemení nič na tom, že nám ponúka silný lineup, ktorý je nabitý známymi menami a to rovno po dobu 5 dní!

Festival sa koná od 11.7 do 15.7 a vystúpia na ňom umelci ako napríklad Andy C, Noisia, High Contrast, Danny Byrd, DJ Marky, LSB, London Elektricity, Hybrid Minds, Skeptical, DBridge, Etherwood a kopa kopa ďalších. Mrkni ako to tam vyzeralo v roku 2018 na after-movie vyššie. Vstupenky na tento festival sú už v poslednej vlne a stoja okolo 200€, čo nie je zrovna najmenej, no myslíme si, že to určite bude stáť za to!

SUNANDBASS

Z Chorvátska sa presunieme do Talianska, konkrétne na ostrov Sardínia a do mesta San Teodoro. Festival SUNANDBASS som zažil na vlastnej koži a musím vám povedať, odporúčam všetkými desiatimi! Je to viac komornejší festival s nie možno až tak známymi menami, no tá atmoška stojí za to! Nádherná pláž La Cinta, sladúčke vychladené drinky a párty od rána do večera. Festival SAB jednoducho musíš zažiť 🙂

Všetky vstupenky sú už beznádejne vypredané, a tak ti nezostáva nič iné, iba si skúsiť nejakú kúpiť od človeka, ktorý predáva svoju už zakúpenú vstupenku. Počet vstupeniek je striktne obmedzený, no zároveň vstupenku nevieš predať za drahšie, čím sa zabraňuje “priekupníctvu” s lístkami. Počas siedmych dní, keď sa festival koná, vystúpia na troch rôznych denných párties (na obed, poobede, večer) mená prevažne deep & liquid charakteru.

Festival SUNANDBASS sa koná od 7. do 14. septembra a vstupenka na celý festival s garantovaným vstupom na všetky parties ťa vyjde na približne 200€. Zaujímavé je, že vstupenku dopredu vlastne ani teoreticky nepotrebuješ, pred klubom si vieš vystáť radu a kúpiť si vstupenku na tú konkrétnu noc. Dokonca ranná párty na pláži La Cinta je úplne zadarmo a teda žiadnu vstupenku nepotrebuješ!

Innovation In The Sun

Naša posledná destinácia je Costa Brava, Španielsko. Festival Innovation In The Sun sa koná od 25.6 do 2.7, čiže ďalších plných sedem dní zábavy. Festival v sebe kombinuje aj časť, ktorá sa koná priamo v aquaparku. Týždenná vstupenka s prístupom na všetko, ťa vyjde na niečo cez 250€.

Na Innovation In The Sun vystúpia interpreti ako napríklad DJ Guv, Hazard, Turno, A.M.C., Serial Killaz a ďalší. Z týchto mien asi tušíš, že sa jedná o festival prevažne zameraný na Jump Up. Festival v sebe zahrňuje rôzne aktivity ako napríklad beach party, pool party, castle rave party a viac.

No čo, aká bude tvoja ďalšia dovolenková destinácia? Podeľ sa s nami v komentári.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here