Každý z nás to pozná, tancuješ uprostred davu a chvíľu nevieš či si ešte stále na párty, alebo si sa ocitol niekde, kde si nechcel. Na párty stretneš rôznych ľudí, pozri sa, ako ich vnímame my v redakcii. Aj takto by sa dali charakterizovať ľudia, ktorých stretneš na párty.

Foto: Vanda / LiR 2017

1. Steperi

Steperi sú dosť častým výjavom na drum & bass akciách. Ide o prevažne mladšiu generáciu, ktorá ma ešte kopu energie. Tancujú si v prvom rade, keď tam ľudia ešte nie sú a počas večera sa pomaly premiestňujú dozadu, keď vpredu ubúda miesto na tanečky. Steperov za odmenu po párty doma čaká fajnový kŕč v nohách.

Foto: Vanda / LiR 2017

2. Maskáči

Nosia masky, klobúčiky, rúška alebo kostýmy. Už ste niekedy videli na párty pikačua? Nie? Choďte na drum & bass párty. V horších prípadoch nosia maskáči v ústach dokonca aj dudlíky. Na maskáčov je väčšinou veľmi vtipný pohľad a keby ich videla ich mama, asi by sa hanbila.

Zdroj: FB

3. Našaláti

V skorých ranných hodinách na párty určite zahliadneš aj našalátov. Našaláti majú problém orientovať sa v časopriestore a preto ich môžeš zahliadnuť trepotať sa z jednej strany na druhú vrážajúc do kohokoľvek, kedykoľvek. A ak na teba vylejú pivo, vyhrávaš zlatého bludištáka.

Foto: Vanda / LiR 2017

4. Vystrelení

Vystrelení majú problém s imunitou, pretože ich často môžeš počuť smrkať na záchodoch. S podozrivo zväčšenými zrenicami a litrami potu na sebe si zvyčajne smažia v prvých radoch. Niektorým vystrelencom je jedno čo sa hrá a dokázali by si dať poriadne tanečky aj na Dead Limit doubledropnutý s Tublatankou.

Foto: Vanda / Hospitality 2018

5. Fajnšmekeri

Fajnšmekeri prišli na párty v prvom rade kvôli hudbe. Môžeš ich vidieť pomaly si odchlipkávať z pivka v ruke a s jemným úsmevom alebo zamračených keď DJ netrafí prechod.

Foto: Vanda / FsN 2018 | Viem že chodievaš na akcie Vajses, ale vyzeráš ako Nikola. Sorry.

6. Outsideri

Outsideri očividne nepatria na drum & bass akcie. Jedná sa buď o Nikoly, ktoré nesprávne trafili vchod do Trafa, alebo o kamarátov Peťa. Ten ich celý večer presviedčal ísť na tie “drum bassy” a oni aj z dôvodu nedostatku alkoholu na byte poľavili.

Foto: Vanda / Hospitality 18

7. Kameramani

Kameramani si dávajú počas celého večera selfíčka a natáčajú sety interpretov. Zvyčajne majú najlacnejší telefón z Aliexpressu a z ich videa počuješ akurát tak detonácie bás.

Fotila: Vanda (nohami) / FsN

8. Pozývači

Životný ciel pozývačov je z teba spraviť čo najskôr člena skupiny našalátov. Pozývači aj pri kritickom nedostatku alkoholu dokážu z rukávu vytiahnuť eso (čítaj borovičku), prípadne sa ťa potom stále pýtajú či ideš piť a ty by si im najradšej jednu vrazil nech už sú konečne ticho.

Foto: Vanda / FsN 2017

9. Poďkári

Len tak si tancuješ s drinkom v ruke a potom za tebou príde poďkár. Hovorí na teba “Poď, poď, poď” a ukazuje rukami. Ty naňho pozeráš a v duchu si hovoríš, že kam máš ísť? Čo majú v Tescu zľavy? Poďkári potom zvyčajne sami odídu a hovoria iným nech majú ísť a ty stále nechápeš, že kam.

Foto: Vanda / Hospitality 2018

10. Číňania

Posledným typom ľudí, ktorý môžeš uvidieť na párty sú Číňania. Oči jak žiletky alebo priezory od rytierskej helmice. Číňania sa často pýtajú barmanov či nemajú prázdnu plastovú flašu a počas ich púte galaxiami ich vyruší snáď len prestávka na ďalšiu “cigu”.

No čo do akej skupiny patríš?

Foto sú len ilustračné

 

Zanechaj komentár